ConFrontJS 2019 - zaproszenie + konkurs

7 grudnia 2019 w Warszawie odbywa się mega ciekawe wydarzenie skierowane do front-end developerów - ConFrontJS. Pierwszego dnia będziecie mogli uczestniczyć w aż 11 prelekcjach, gdzie posłuchacie m.in o wydajności JavaScript, WebAssembly, RxJS, GraphQL, Vue, PWA i wielu innych topowych technologiach. Cały lineup oraz agendę znajdziecie tutaj.

ConFrontJS - Konferencja Front-End

Jeżeli wydarzenie wydaje Ci się ciekawe i chcesz w nim uczestniczyć to mam dla Ciebie dwie dobre wiadomości. Po pierwsze, możesz wygrać jeden bilet. A po drugie jak Ci się nie uda go zgarnąć to na hasło "artur-chmaro-25" masz -25% (upust obowiązuje także na warsztaty, które odbywają się następnego dnia).

Kody zniżkowe można użyć w bileteri.

Co więc trzeba zrobić aby wygrać ode mnie bilet?

Wystarczy, że wpadniesz na mojego Instagrama lub FB i napiszesz w komentarzu do posta (linki obok) czego się ostatnio nauczyłaś/eś. Tematyka dowolona: front-end, back-end, ux, ui, szydełkowanie 😀

W sobotę 16 listopada (do godz. 20:00) ogłoszę osobę, której komentarz najbardziej przypadł mi do gustu.

Nie przegap nowych materiałów i zapisz się na Newsletter!

Z newslettera w każdej chwili można się bardzo łatwo wypisać. Wystarczy w stopce wiadomości kliknąć w link i już nigdy nie otrzymasz kolejnej wiadomości. Jeżeli interesuje Cię polityka prywatności oraz sprawy związane z tzw. RODO to zapraszam pod ten link.